DOP

DOP چیست؟

دی اکتیل فتالات (dioctyl phthalate) و یا روغن DOP (بخوانید روغن دی او پی) یکی از مهم ترین نرم کننده های انواعی از پودر گرانول پی وی سی (PVC) است.این روغن از از دو ماده اصلی دی اتیل هگزانول و  انیدرید فتالیک تشکیل شده است.روش تولید روغن DOP  به این صورت است که مواد اولیه همراه با کاتالیزورها(سرعت دهنده های واکنش شیمیایی) در یک راکتور مجهزبه همزم در دمای نسبتا بالا ترکیب شده و در نهایت روغن DOP تولید می شود. روغن تولیدی از صافی گذرانده می شود و بعد فرایند کاهش دما آماده استفاده می باشد. این روغن کابرد نرم کنندگی داشته و در صنایع مختلف پلمیری مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد DOP چیست؟

دی اکتیل فتالات , dioctyl phthalate و یا روغن دی او پی (DOP) یکی از مهم ترین نرم کننده های انواعی از پودر گرانول پی وی سی PVC است. گرانول پی وی سی  کاربردهای متنوعی از جمله بعنوان درزگیرها (Sealers) و واشرها (Washers)، پوشش ها (Coatings) و چسب ها (Adhesives)، و انواع قطعات پلاستیکی دارد. از دیگر کابرد های روغن دی او پی می توان به کاربرد آن در تولید چرم مصنوعی ,کفش , رنگ ,شیلنگ ,اسباب بازی, کابل ,گرانول  ,فیلتر هوا ,توپ , نوار دور شیشه و… اشاره کرد. 

مشخصات آزمایشگاهی روغن dop شرکت شکوه شیمی

دیتا شیت شکوه شیمی

چرا ما؟

در حال حاضر در بازار عرضه روغن های DOP ، دو نوع روغن وجود دارد؛ روغن های وارداتی (نظیر LG) و روغن های داخلی
اما آنچه که تولیدکنندگان را به سوی خرید روغن وارداتی سوق می دهد کیفیت پایین ، بودار و غیر شفاف بودن اغلب روغن های تولید داخل است.
این روغن ها باعث کاهش کیفیت و زیبایی محصول مصرف کنندگان خواهد شد.
گروه صنعتی شکوه شیمی همواره خود را ملزم و متعهد به ارائه روغنی کاملا شفاف ، بدون رنگ و بدون بو ( با درصد خلوص ۹۹/۸ درصدی ) میداند.
این گروه همواره رمز موفقیت خود را حمایت های شما عزیزان و همچنین تعهد به تولید محصولی درجه یک می داند.

 

برای سفارش این محصول با ما در تماس باشید …

مدیر فروش : مهندس محمدی

02537607080

09127572356