واردات روغن DOP

روغن DOP وارداتی

ما در این نوشتار به مقوله روغن DOP وارداتی و تمایز های آن با روغن های تولید داخل خواهیم پرداخت.

چرا روغن DOP وارداتی؟

همانطور که در نوشتار های قبل به آن اشاره کردیم برای غالب مصرف کنندگان روغن DOP کیفیت روغن بسیار مهم است. به دلیل تاثیر مستقیم روغن دی او پی بر روی کیفیت محصولات، مصرف کنندگان بسیار مقید به خرید روغن DOP با کیفیت و درجه یک هستند.

واردات روغن DOP

آنچه در مورد یک روغن DOP با کیفیت مطرح می شود بی رنگ بودن ، بی بو بودن و همچنین درصد خلوص آن است.

از اینرو بسیاری از مصرف کنندگان روغن DOP تمایل به استفاده از روغن های وارداتی دارند. روغن های وارداتی از کیفیت نسبتا خوبی برخورد دار است و می تواند نظر مصرف کننده داخلی را به خود جلب کند.

از جمله روغن های وارداتی که بین مصرف کنندگان از محبوبیت برخوردار هستند می توان به روغن کره ای LG و اکیانگ اشاره کرد. همانطور که قابل پیش بینی است قیمت این روغن ها از روغن DOP داخل کشور بیشتر است ولی همچنان مصرف کنندگان داخلی ترجیح می دهند از این روغن ها استفاده کنند.

چرا اعتماد به ما؟

ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان تخصصی روغن DOP ، عدم اهتمام برخی تولیدکنندگان داخلی(به خاطر منافع زودگذر) به تولید روغن با کیفیت را عامل اصلی رو آوردن صنایع داخل کشور به خرید روغن DOP وارداتی می دانیم.

ما در گروه صنعتی شکوه شیمی همواره بر آن بوده ایم روغن دی او پی ای با کیفیت و با قیمتی رقابتی را تولید کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما می توانید با اطمینان خاطر کامل از شفاف بودن، بدون بو بودن و همچنین وجود درصد خلوص 99/8 درصدی رروغن ما، خریدی رضایت بخش از ما داشته باشید.

به ما اعتماد کنید شما را بابت حمایت از تولید داخلی پشیمان نخواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برای شروع همکاری با ما در تماس باشید.